MEGARON PROJE , faaliyetlerini İstanbul merkezli ofisinde sürdüren bir mimarlık-mühendislik bürosudur.

Faaliyet alanları,

Mimarlık: Tasarım öncesi hizmetler, mimari ve iç mimari disiplinler kapsamında tasarım, tasarım danışmanlığı, tasarım yönetimi ile uygulama ve kontrollük hizmetleridir. Bu kapsamda her tür yapının Mimari Etüt, Mimari Avan ve Uygulama Projeleri, detay çözümleri olmak üzere iç mekan tasarım ve uygulama projeleri hizmetleridir.

Mühendislik:

İnşaat Mühendisliği:  Her türlü betonarme, çelik ve ahşap yapıların statik tasarım ve projelendirilmesinde faaliyet gösterir. Yapı ve Deprem mühendisliği konularında hem teorik hem pratik bilgi birikimini projelere aktarır. Tetkik Ve Değerlendirme Çalışmaları, Fizibilite Çalışmaları, Tasarım, Proje Yönetimi, Mesleki Kontrollük, Teknik Destek sunar.

Makine ve Elektrik Mühendisliği: Megaron Proje kendi bünyesinde hazırladığı mimari ve statik projelere; çözüm ortakları ile koordinasyon içerisinde hazırlattığı tesisat projelerini ekleyerek müşteriye tam takım proje hizmeti verir.

MEGARON PROJE ekibi ele aldığı projelerde, tasarım ve imalatla ilgili her konuda işin kontrolünü elinden bırakmayan, işlerine ayrım yapmadan tamamında aynı özveriyle yaklaşan, profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Böylelikle tasarım sürecinin başından imalatın sonrasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlanmaktadır.

  • Müşteri beklenti ve isteklerini en üst düzeyde karşılar. Bilgi ve kadrosuna güvenir.
  • Yeniliklere açıktır. Bilgiyi ve teknolojiyi etkin kullanır.
  • Saygın,güvenilir ve devamlılığı olan bir firmadır.
  • Disiplini, düzeni elden bırakmaz, verimli çalışmayı ilke edinmiştir.
  • Başta insan olmak üzere toplumsal değerlere ve çevreye saygılıdır.

Ulusal ve uluslararası alanda her türlü ve kapsamdaki yapı tipinin projelendirilmesinde ileri teknik, tasarım ve teknolojiyi kullanarak, standartların üzerinde projeler üreterek, inşaat sektörüne katkıda bulunmaktır.

Toplumsal değerler ve mesleki etik çerçevesinde, yetenekli ve tecrübeli kadrosuyla sonuç odaklı, bilgi ve teknolojiyi etkin kullanarak ürettiği projelerle  müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı hedefleyen bir firmadır.